Kobiecy Podwieczorek Technologiczny IT for SHE

Podczas podwieczorków IT for SHE studentki mogą rozwijać swoje umiejętności techniczne i kompetencje miękkie.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" zaprasza na pierwszy w tym roku Kobiecy Podwieczorek Technologiczny IT for SHE.

"IT for SHE" to networkingowe spotkania organizowane w firmach technologicznych, które chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem ze studentkami zainteresowanymi tematyką high-tech. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w siedzibie Goldman Sachs (budynek Warsaw Spire), studentki informatyki, ale również innych nauk technicznych, będą miały okazję uczestniczyć w:

• panelu dotyczącym kariery w branży IT oraz sektorze bankowym,
  • warsztatach HackerRank
  • warsztatach umiejętności miękkich
  • spotkaniu z pracownikami i menadżerami

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy skorzystać z formularza rejestracyjnego.