Pracodawco – podziel się z nami swoimi potrzebami

Opublikowano: 22.07.2019 14:33

Opinie pracodawców to wartościowa wskazówka dla opracowujących programy kształcenia, fot. pexels/rawpixel.com

Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii realizuje badanie „Diagnoza potrzeb pracodawców i instytucji współpracujących z PW 2018/2019”, którego celem jest identyfikacja oczekiwań pracodawców
w zakresie form współpracy uczelni z interesariuszami zewnętrznymi. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Trwa nabór wniosków w konkursie "Innowator Mazowsza"

Opublikowano: 22.07.2019 14:06

Nabór wniosków do udziału w konkursie „Innowator Mazowsza” potrwa do 19.08.2019 r.

Celem konkursu organizowanego przez Województwo Mazowieckie jest wyłonienie młodych talentów opracowujących i wdrażających innowacyjne rozwiązania. Politechnika Warszawska jest jednym z partnerów akcji.

Spacer śladami Powstania Warszawskiego

Opublikowano: 22.07.2019 11:42

Mury Politechniki Warszawskiej kryją w sobie wiele historii, także tych związanych z Powstaniem Warszawskim, fot. BPI

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Biuro Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej pragnie zaprosić na niezwykły spacer, który pozwoli mieszkańcom i odwiedzającym Warszawę lepiej zrozumieć udział najstarszej polskiej uczelni technicznej w tym dramatycznym wydarzeniu.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? - ankieta Biura Karier PW

Opublikowano: 22.07.2019 10:35

Studenci przed Gmachem Głównym

Lipiec nie dla wszystkich oznacza wakacje. Podczas gdy duża część studentów PW ma wolne, pracownicy Biura Karier PW intensywnie zajmują się przygotowaniem atrakcyjnej oferty na rok akademicki 2019/2020.

Studencki bolid elektryczny

Opublikowano: 19.07.2019 15:43

Premiera bolidu PD1 miała miejsce na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW, fot. BPI

Poznaj pojazd zespołu Proton Dynamic

Znamy wyniki II tury rekrutacji

Opublikowano: 18.07.2019 14:47

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym na studia!

Poznaliśmy wyniki II tury kwalifikacji na studia stacjonarne I stopnia w Warszawie. Osoby przyjęte mogą składać swoje dokumenty w dni robocze od 19 do 22 lipca 2019 r. w godzinach 9:00-15:00 w wyznaczonych miejscach.

Komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych z dnia 18.07.2019 r.

Opublikowano: 18.07.2019 14:03

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów w II turze kwalifikacji w Warszawie i I turze kwalifikacji w Płocku są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów od dnia 19 lipca (piątek) do dnia 22 lipca (poniedziałek).

Dodatkowa rekrutacja Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Opublikowano: 18.07.2019 12:24

Kandydaci zainteresowani dodatkowym naborem w Filii PW w Płocku będą mogli zarejestrować się poprzez stronę zapisy.pw.edu.pl.

Od 1 sierpnia do 13 września kandydaci mogą wziąć udział w dodatkowym naborze na studia stacjonarne I stopnia prowadzone przez płocką filię PW.

Dodatkowe kursy dla przygotowujących się do egzaminu ACERT

Opublikowano: 15.07.2019 14:49

Podczas kursu B2 - ACERT uczestnicy będą mieli okazję przystąpić do próbnego egzaminu organizowanego przez OJA, fot. pixabay/F1Digitals

Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW organizuje dodatkowe, płatne kursy dla studentów przygotowujących się do wrześniowego egzaminu ACERT na poziomie B2, organizowanego na naszej uczelni.

Poznaliśmy wyniki I tury rekrutacji w Warszawie

Opublikowano: 12.07.2019 13:10

Dokumenty należy składać na wydziałach.

Sprawdź listy przyjętych i dowiedz się, gdzie złożyć dokumenty